متانديون-ديانابول (آنابول) dianabol(anabol)- metandienone

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متانديون-ديانابول (آنابول) dianabol(anabol)- metandienone
#1
اين دارو نبز يكي از داروهايي است كه در ايران و جهان بسيار محبوب است .
ديانابول يك استروئيد خوراكي و تزريقي مي باشد كه اثرات بسيار قوي در ساخته شدن و متابوليسم پروتئين در بدن دارد .
ديانابول نيز مثل بسياري از استرئيد هاي خوراكي مانند اكسي متالون از شاخه داروهاي آلفا الكيلت c17 تشكيل شده است و از اين رو شباهت بسياري با اكسي متالون دارد ولي خواص آنابوليك آن از اكسي متالون بيشتر است .
ديانابول با افزايش نيتروژن در خون و بالانس آن توليد و همچنين جذب پوتئين در عضلات را افزايش داده و سبب رشد توده عضلاني بدن مي گردد از اين رو ديانابول جزو استروئيدهاي بسيار قوي با خاصيت آنابوليك بالاست .
ديانابول خوراكي بيشتر در قرص هاي 5 ميلي گرم (آنابول) بوده و نوع تزريقي اين دارو نيز وجود دارد . ديانابول را به خاطر داشتن سرعت بالا در عضله سازي استروئيد عضله ساز گويند.
وزن ورزشكار 1 تا 2 كيلو در ابتداي دوره 6 هفته اي بالا مي رود و در پايان دوره 8-6 كيلو افزايش وزن خواهد داشت كه 5-4 كيلوي آن عضله است و مابقي آب و نمك مي باشد و با قطع دارو كم كم دفع مي شود .
افزايش توده عضلاني در نتيجه افزايش و همچنين ضخيم شدن بافت هاي عضلاني با جذب پروتئين بيشتر مي باشد . از لحاظ عملكرد ميزان جذب آب ديانابول نسبت به اكسي كمتر بوده ولي قدت كمتري نيز نسبت به اكسي به ورزشكار مي دهد . البته اين افزايش وزن كمتر از نظر كيفين بسيار مناسب تر است زيرا حدود نيمي از وزن افزايش يافته از اكسي احتباس آب در بدن است كه اين نسبت در ديانابول بسيار كمتر مي باشد ولي مابقي عوارض استروژني در هر دو وجود دارد البته در ديانابول كمي كمتر است .
ديانابول يك داروي مناسب براي دوران آماده سازي مسابقات مي باشد زيرا با مصرف هم زمان كلوميفون و نولوادكس و مسترلون مي توان از افزايش احتباس آب و نمك در بدن بسيار كم كرد و نتيجه مطلوب تري گرفت .
دوز مصرفي در بين ورزش كاران 15 تا 40 ميلي گرم در روز مي باشد كه حتما و حتما همانطور كه در مورد اكسي نيز گفته شد به خاطر سمي بودن تركيبات از شاخه داروهاي آلفا الكيت ها دوره نبايد از 6 و حداكثر 8 هفته تجاوز كرد .
يكي از موثر ترين دوره ها دوره هم زمان ديانابول با دكا مي باشد اما در اين دوره نبايد دوز ديانابول بيشتر از 30 ميليگرم در روز باشد اما مي توان مقدار دكا را به خاطر كم بودن عوارض زياد كرد . ولي به هيچ عنوان دوز ديانابول و يا اكسي را براي افزايش كارايي بيشتر از حد مجاز بالا نبريد .
مصرف هم زمان ديانابول با دكا تا سقف زير مجاز مي باشد :
ديانابول 30 ميليگرم روزانه + دكا 400 ميلي گرم در هفته
اين بالا ترين دوزي است كه شما مي توانيد از اين 2 دارو در كنار هم مصرف كنيد و مصرف بيشتر آن با عوارض شديدي همراه مي باشد .
مصرف هم زمان ديانابول با انواع تستسترون عوارض زيادي دارد . پس توصيه نمي شود . البته مصرف هم زمان ديانابول و تستسترون به همراه دكا حجم بسيار زيادي ميدهد اما اگر خواستيد زماني ديانابول را به همراه تستسترون استفاده كنيد حتما زير نظر مربي آگاه بايد باشيد زيرا عوارض آندروژني اين دوره بسيار شديد مي باشد .
براي به دست آوردن قدرت بدون افزايش وزن و حجم مصرف ديانابول با اكس اندرلون و يا وينسترول مفيد مي باشد كه در دوره هاي خشك كردن نيز از اكس اندلون و وينسترول ( استنازول ) استفاده مي شود .
زمان فعاليت ديانابول در خون 6-8 روز مي باشد . كه حدود 1 تا 2 ساعت پس از مصرف مقدار آن در خون زياد مي شود . پس بهتر است قرص ها را 2 بار در روز ميل كنيد يعني در دو نوبت تقسيم كنيد تا نتيجه بهتري داشته باشد .
كمترين دوز ديانابول كه عوارض جانبي در آن به ندرت به وجود مي آيد 20 ميلي گرم در روز مي باشد كه براي مبتدي ها تجويز مي شود .البته بهتر است در دوره اول از ديانابول مصرف نكنيد .
از عوارض جانبي ديانابول مي توان ريزش مو زدن جوش و سمس شدن كبد و ساير عوارض آندروژني را نام برد .
حال براي اينكه سلامت خود را باز گردانيد مصرف آنتي استروژن ها و آنتي آكنه ها و داروهاي ضد ريزش مو را جدي بگيريد .


مقدار مصرف در حرفه اي ها : 25 تا 50 ميليگرم روزانه
مقدار فعاليت دبانابول در بدن :8-6 ساعت مي باشد
مدت ماندگاري در تست هاي كنترل دوپينگ : 6 هفته
پاسخ
 تشکر شده توسط: riahi


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان