قبل از تمرین غذا بخوریم یا بعد از تمرین؟

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبل از تمرین غذا بخوریم یا بعد از تمرین؟
#1
بهترین زمان در طول روز برای خوردن و بهترین زمان برای تمرین از موضوعات قابل بحث هستند. بعضی ها می گویند بهتر است با معده خالی تمرین کنید.بعضی ها هم نظر دیگری دارند. نظرات زیادی وجود دارند که می توانند گیج کننده باشند.شاید برای شما هم جای سوال باشد که قبل از تمرین غذا بخوریم یا بعد از تمرین؟ نظر کارشناس ها را در این رابطه بخوانید.

کارشناس فیتنس کیارا استوکس می گوید: " تجربه و عقیده من این است که می بایست قبل از تمرین همیشه مقدار کمی غذا در معده خود داشته باشید." باور اشتباه عموم مردم این است که تمرین با معده خالی سبب افزایش سوختن چربی در هنگام ورزش می شود اما واقعیت این است که اگر شما هیچ غذایی در معده خود نداشته باشید، بدن شما پروتئین را از عضلات بیرون کشیده و می سوزاند. در نهایت شما حجم عضلات خود را کاهش داده اید که منجر به کند شدن متابولیسم بدن شما می شود.
جوو هارپر، مربی افراد مشهور و سرشناس، می گوید: به هر حال، آنچه که می خورید و چه اندازه می خورید نسبت به افراد متفاوت است. "آنچه برای یک نفر درست است برای دیگری ممکن است اشتباه باشد". هارپر می گوید:"من به این مورد معتقدم که شما چه احساسی دارید. من توصیه می کنم که تجربه کنید و ببینید کدام روش بهتر عمل می کند.".
برای دیدن نتایج، هم هارپر و هم استوکس اتفاق نظر دارند که غذا خوردن بعد از تمرینات بسیار مهم است. هارپز می گوید: " شما می خواهید در طول ۳۰ دقیقه پروتئین در بدنتان به دست آورید. بدن شما آن را می خواهد و احتیاج دارد(منظور ۳۰ دقیقه فاصله بین غذا خوردن و تمرین)". استوکس توصیه می کند که با یک مایع حاوی پروتئین مجدداً سوختگیری کنید که با مقداری سبزیجات حاوی پروتئین، مقداری میوه های مورد دلخواه تان و مقداری آب و یخ درست شده باشد.
یک قانون مناسب برای پیروی کردن این است که قبل از تمرین غذاهای حاوی انواع کربوهیدرات ها را بخورید. استوکس می گوید: "مقدار زیاد پروتئین می تواند در معده شما انباشته گردد و در واقع شما انرژی زیادی را از کربوهیدرات ها از دست می دهید نه از پروتئین ها". بعد از تمرین غذایی که پروتیئن بیشتری نسبت به کربوهیدرات دارد بخورید.در پایان، آنچه که می خورید و همچنین چقدر مؤثر و تأثیر گذار تمرین کنید، نتایجی را که می خواهید به دست خواهید آورد.
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان