جراحی زیبایی پروتز سینه

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جراحی زیبایی پروتز سینه
#1
جراحی زیبایی پروتز سینه


بزرگ کردن سینه با جراحی زیبایی سینه


جراحی پروتز سینه یکی از رایج ترین روش ها جهت بزرگ کردن سینه محسوب می شود و هر ساله خانم های زیادی به این جراحی روی می آورند . جراحی زیبایی سینهچه کسانی نیاز به جراحی زیبایی بزرگ کردن سینه دارند؟


سایز سینه های بعضی از خانم ها خیلی کوچک می باشد و متناسب با اندام آن ها نیست . با پروتز سینه می توانند به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنند .
سینه هایی که بد شکل یا نامتوازن می باشند با پروتز مشکل رفع خواهد شد .
بعضی از خانم ها سینه هایشان رشد کافی نداشته است با پروتز سینه می توانند به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنند .
خانم هایی که بعد از حاملگی شکل و زیبایی سینه های خود را از دست داده اند با پروتز زیبایی سینه می توانند سینه زیبا داشته باشند .
خانم هایی که در اثر پیر شدن و تغییر وزن شکل سینه خود را از دست داده اند با جراحی زیبایی سینه می توانند سینه ایی خوش فرم و زیبا داشته باشند .
چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب می باشد؟
از هجده سالگی به بالا می توان جراحی زیبایی سینه را انجام داد .و قبل از اقدام با جراح خود مشورت کنید .آیا جراحی پروتز سینه بعد از بچه دار شدن لازم است؟


خود بیمار می تواند که جراحی زیبایی سینه را قبل یابعد از بچه دار شدن انجام دهد . اگر قبل از بچه دار شدن جراحی زیبایی سینه را انجام دهید تداخلی در بچه دار شدن و شیر دهی نخواهید داشت . برش در جراحی زیبایی سینه کوچک می باشد و جراح در جراحی زیبایی سینه میزان به هم ریختگی غده های شیری را به حداقل می رساند .
با جراحی پروتز سینه می توانید به سایز ایده آل سینه دست پیدا کنید و متناسب با اندام خود سینه هایی زیبا داشته باشید .
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان