بررسی چربی سوز سلوکور سوپر اچ دی Cellucor Super HD

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی چربی سوز سلوکور سوپر اچ دی Cellucor Super HD
#1
[تصویر:  Cellucor-Super-HD.jpg]

شرکت سلوکور برترین محصول رژیمی سال ۲۰۱۲ را ارائه نمود . Cellucor Super HD

یه محرک گرمازاست که حاوی چربی سوزهایقدرتمند و ترکیبات نوتروپیک قوی برای رسیدن به سطح بالایی از انرژی ، تمرکز ، و احساسی مطبوع می باشد. این محصول در سال ۲۰۱۲ به عنوان بهترین چربی سوز سال برگزیده شد.

اچ دی سلوکور برترین و قویترین نوع چربی سوز ها به شمار می آید. این شرکت ادعا میکند همانطور که تصاویر در نمایشگر های جدید نسبت به تصاویر در نمایشگر های قدیمی از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار است ، م

واد چربی سوز موجود درسلوکور سوپر اچ دی هم به همان نسبت از مکمل های چربی سوز قدیمی تر برتر میباشد.ترکیبات چربی سوز اچ دی سلوکور


Capsimax

به همراه عصاره چای سبز و سیاه فرموله شده است .مطالعات بالینی نشان از مهار اسید چرب(fAs)توسط این مواد ،حکایت میکند.این اسید چرب باعث کاهش تمرکز در بدن میشود.به علاوه این مواد به افزایش تولید حرارت و انرژی در بدن کمک می کنند.

رودیولا،آداپتوژن ( Rhodiol Adaptogen )
ترکیبی قوی و طبیعی برای بالا بردن انرژی روانی می باشد.استقامت و تمرکز را افزایش میدهد و اضطراب و استرس را کاهش میدهد.رودیول اثرات مثبتی بر تمرینات ورزشی دارد ومقاومت بدن را در تمرینات ورزشی سنگین افزایش میدهد.


پوست درخت یوهیمب آفریقایی

به عنوان یک مهار کننده عمل میکند.عصاره پوست درخت یوهیمب یک ترکیب است که سطح دوپامین را افزایش میدهد،باعث کاهش سروتونین میشود و از تجزیه نور اپی نفرین توسط مونو آمینو اسید آگونیست(MAOI) پیشگیری می کند.یوهیمب با تحریک سیستم عصبی منجر به تاثیر طولانی مدت آدرنالین در بدن میشود.آدرنالین باعث افزایش ضربان قلب در القای استرس ورزش میباشد که سبب داخل شدن چربی در واکنش های انرژی زا میشود.آدرنالین باعث به حد اکثر رسید خون،به عضلات وافزایش اکسیژن گیری توسط بدن میشود.


ان استیل ال تیروزین

نسبت به تیروزین ارزش زیستی بالاتری را دارد و با سرعت بیشتری جذب میشود .ان استیلال تیروزین باعث افزایش هورمون های آدرنالین،اپی نفرین و دوپامین میشود.


کافئین

یک محرک قوی روانی است.کافیین باعث تحریک سیستم عصبی مرکزی،دفع خستگی،افزایش هوشیارو و افزایش سطح انرژی میشود.


عصاره میوه AMLA

عصاره میوه آملا حاوی ترکیبات فعالیست که انرژی روحی و حافظه را افزایش میدهد .


عصاره گل قاصدک

یک دیورتیک طبیعی قوی است. علاوه بر تعداد زیادی از مزایای همه جانبه آن بربدن،قاصدک حاوی ترکیبات قدرتمندی به نام (Taraxastrol)میباشد که باعث افزایش بیش از حد دفع آب از بدن میشود.


عصاره گیاه EVODIAMINE

ذخیره چربی را محدود میکند با پشتیبانی از سوخت و ساز بدن انرژی سالم را در بدن افزایش میدهد به میزان قابل توجهی حرارت و دمای هسته ای بدن را در حالت استراحت(زمان غیر ورزش) افزایش میدهد.و از انواع مدر ها محسوب میشود.


ویتامین B3

به عنوان یکی از ویتامین های ب-کمپلکس ،نیاسین و یا اسید نیکوتین هم نام های دیگر آن میباشد. نیاسین قدرت عضله و عملکرد سیستم عصبی را تقویت میکند.نیاسین خستگی عضلانی را کاهش می دهد و عضلات را در به حد اکثر رسیدن توانشان یاری می کند.

---------


همین چن وقت پیش هم چربی سوز سال 2014 شد
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان